Relacja video z pierwszej edycji Targów Usług i Produktów Rynku FinTech

Targi FinTech odbyły się 6 czerwca w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. W trakcie wydarzenia zaprezentowano najnowsze rozwiązania technologiczne, które mogą przyczynić się do znaczącego rozwoju branży finansowej w Polsce. Rynek ten rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego niezmiernie ważna jest konieczność systematycznego wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w standardzie obsługi klienta i procesów zarządzania firmą.

Pierwsza edycja Targów Usług i Produktów rynku FinTech zgromadziła blisko 200 uczestników i ponad 40 marek partnerskich. Tak duże zainteresowanie tym wydarzeniem potwierdza, że w Polsce z roku na rok wzrasta zainteresowanie sektorem FinTech.

My dostrzegamy tutaj nie tylko elementy, które są związane z rozwojem technologii jako takiej, zauważamy też potrzeby dostosowania tych technologii do dzisiejszych realiów. pracujemy nad tym, żeby rozwiązania które oferujemy, mogły być wdrożone już na dzień dzisiejszy. To nie jest tylko wymyślanie nowych technologii, ale także ich odpowiednie przygotowanie i zaproponowanie tak, by one były możliwe do użycia już dzisiaj – mówi Jan Szajda z Identt, firmy zajmującej się ochroną danych i tworzeniem bezpiecznych systemów IT.

Relacja video: