Targi Zarządzania Wierzytelnościami

Targi Zarządzania Wierzytelnościami

2 marca 2017 r., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbędą się Targi Zarządzania Wierzytelnościami.

Organizowana w prestiżowej lokalizacji impreza ma promować usługi i produkty oferowane przez i dla rynku zarządzania wierzytelnościami, a także ma być miejscem uzyskiwania informacji o nowych rozwiązaniach i trendach w branży windykacyjnej.

Targi Zarządzania Wierzytelnościami będą miały formę wystawy połączonej z konferencją. W trakcie konferencji będą miały miejsce prelekcje, prowadzone przez wybitnych specjalistów branżowych, które będą swojego rodzaju kompendium wiedzy o rynku zarządzania wierzytelnościami (m.in. podsumowania 2016 roku w branży, a także wskazanie najistotniejszych dla branży trendów rynkowych i inicjatyw legislacyjnych). W gronie prelegentów znaleźli się m.in. eksperci Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która objęła patronat nad wydarzeniem.

Po raz pierwszy odbędzie się debata, w której wezmą udział przedstawiciele wierzycieli, komorników oraz dłużników (reprezentowanych m.in. przez prezesa stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych).

Impreza skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, a w szczególności do: kadry zarządzającej przedsiębiorstwami z rynku zarządzania wierzytelnościami, dyrektorów finansowych, skarbników korporacyjnych, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących różne gałęzie gospodarki, prawników, a także wszystkich ekspertów i specjalistów z zakresu zarządzania wierzytelnościami i windykacji (zarówno specjalistów operacyjnych, jak i finansowych).

Szczegóły wydarzenia oraz warunki uczestnictwa oraz formularze zgłoszeniowe do udziału w wydarzeniu znajdą Państwo na stronie www.tzw.com.pl.

Informacje dla wystawców i zgłoszenia do udziału w wystawie:

– Aleksandra Bońkowska tel . 668 599 386, mail: aleksandra.bonkowska@b-wise.pl