Trwały nośnik S3DOC Hitem Roku 2020

Trwały nośnik S3DOC firmy BCHAIN PARTNER Sp. z o.o. został nagrodzony tytułem HIT Roku 2020 w konkursie Technobiznes Hity 2020 Gazety Bankowej.

Gala, podczas której rozdano nagrody w konkursie odbyła się 16 czerwca 2020 w Warszawie. Nagroda została przyznana w kategorii „Ubezpieczenia i inne usługi finansowe”. Jury konkursu wyróżniło wartość rozwiązania informatycznego i doceniło jego innowacyjność.

Cieszę się, że kapituła konkursu dostrzegła potencjał naszego rozwiązania informatycznego. Sukces jest tym większy, że pozostałymi laureatami były takie firmy jak Hitachi, BIK, Heuthes, PKO BP Finat oraz Atena. Znaleźć się w tak szacownym gronie to ogromne wyróżnienie – podkreśla Robert Pardela, CEO BChainPartner Sp. z o.o.

S3DOC jest innowacyjnym w skali UE systemem informatycznym posiadającym cechy trwałego nośnika. Cechy trwałości gwarantowane są poprzez zastosowanie najlepszych światowych praktyk i standardów w obszarze algorytmów oraz metod kryptograficznych, zaimplementowanych w oprogramowaniu. Dostępny jest cały ekosystem usług informatycznych zbudowanych wokół trwałego nośnika S3DOC.

Producentem systemu S3DOC jest fintechowy startup firma BCHAIN PARTNER Sp. z o.o. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych wykorzystujących technologię Blockchain. System S3DOC jest flagowym produktem firmy łączącym w sobie algorytmy kryptograficzne oraz technologię Blockchain, które gwarantują niezaprzeczalność i niezmienność treści dokumentów.