Trzeci numer e-Magazynu "Bliżej biznesu" już dostępny

Osoby zainteresowane możliwością uzyskania fachowej wiedzy od ekspertów mogą oddać się lekturze trzeciego już wydania e-Magazynu „Bliżej biznesu”. 

W numerze przeczytać można m.in: o filozofii i pieniądzach… czyli jak Nietzsche łamie stereotypy w biznesie, o inwestycjach w nieruchomości nie tylko dla bogatych oraz o tym jak stworzyć skutecznego bloga firmowego. Można także dowiedzieć się jak artysta zarabia na okularach z bambusa…

https://issuu.com/blizejbiznesu/docs/blizej_biznesu_08_2016/2


***

Na łamach e-magazynu „Bliżej biznesu” autorzy skupiają się na przedstawieniu kompletnej i fachowej wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej, sposobów jej finansowania oraz możliwościach optymalizacji kosztów przy prowadzeniu własnej firmy. Ważnymi aspektami, które przybliżają, są również kwestie zarządzania oraz eksperckie komentarze osób, którym nie obce jest prowadzenie własnego biznesu. Magazyn jest więc pełen wywiadów oraz sylwetek osób, które swym doświadczeniem bardzo chętnie dzielą się z innymi w kontekście dobrych i przede wszystkim praktycznych porad. „Bliżej biznesu” to dobra forma poradnika dla osób szukających wiedzy, z drugiej zaś strony – źródło inspiracji w uwalnianiu drzemiących w każdym z nas zasobach potrzeby samorealizacji swoich pomysłów.