V Kongres Sektora Fintech już 3 czerwca w Gdańsku

V Kongres Sektora Fintech już 3 czerwca w Gdańsku

Jak technologia zmienia rynek płatności? Czy pokolenie młodych konsumentów, którzy chętnie korzystają z innowacyjnych technologii finansowych, to grupa dobrych płatników? Jak wygląda rynek crowdfundingu w Polsce na tle innych krajów europejskich. Jakie są najczęstsze zastosowania blockchain na rynku finansowym? Na te i inne pytania odpowiemy podczas Kongresu Sektora Fintech, którego V edycja odbędzie się już w najbliższy piątek w Gdańsku.

Kongres Sektora Fintech to doroczne spotkanie ekspertów jednej z najbardziej rozwijających się obecnie branż. Technologie finansowe zmieniają nie tylko rynek finansowy, ale przede wszystkim życie każdego z nas. Dlatego tak ważna jest merytoryczna debata w gronie praktyków na temat najbardziej aktualnych problemów i kierunków rozwoju tego sektora.  

Ważnym elementem dyskusji podczas ZPF-owych kongresów są zagadnienia zarządzania ryzykiem i cyberbezpieczeństwa. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji Kongresu Sektora Fintech. Porozmawiamy m.in. o tym, jak organizacje powinny reagować w przypadku ataków hakerskich, np. w przypadku wycieku danych. Tradycyjnie poświecimy też uwagę kwestiom zmian prawnych wpływających na innowacyjne rozwiązania finansowe, np. ustawy krajowej dotyczącej crowdfundingu. Zajmiemy się także technologią blockchain i rozwiązaniami dla rynku płatności. Nie zabraknie także miejsca dla FinTech-owych startupów.

Kongres adresowany jest do środowiska kadry zarządzającej firm sektora fintech, banków, firm pożyczkowych, firm ubezpieczeniowych, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług, związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

Więcej informacji na temat Kongresu i rejestracja:

https://zpf.pl/conference/kongres-sektora-fintech/