VIVUS Finance, nowy Członek ZPF, wzmocni silną reprezentację sektora pożyczkowego i fintech w Związku

VIVUS Finance, nowy Członek ZPF, wzmocni silną reprezentację sektora pożyczkowego i fintech w Związku

W kwietniu do Związku Przedsiębiorstw Finansowych dołączyła firma VIVUS Finance. Spółka, która w Polsce działa na rynku pożyczek internetowych, należy do grupy kapitałowej 4finance Group, obecnej w 17 krajach na świecie. Sprzedaż pożyczek przez Internet na rynku polskim Vivus uruchomił w 2012 roku, a do końca 2017 w serwisie vivus.pl zarejestrowało się ponad półtora miliona klientów. Firma jest również aktywna w sektorze fintech. Członkostwo Vivus Finance w ZPF dodatkowo wzmocni silną reprezentację obu tych branż w Związku.

ZPF to największa organizacja w branży finansowej, zrzeszająca wiele gałęzi tego rynku. Daje to nam, jako członkom, szeroką perspektywę tego, co dzieje się w całym ekosystemie. Cieszę się, że dołączając do Związku będziemy mogli jeszcze bliżej współpracować ze stowarzyszonymi firmami. Przed nami dużo wyzwań i szczególnie teraz powinniśmy działać razem – mówi o przystąpieniu do ZPF Ewa Wernerowicz, prezes Vivus Finance.

Od początku swej działalności Vivus Finance jest laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Vivus nieprzerwanie od 2013 roku jest wyróżniany między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi Klienta. Ponadto działalność Vivusa została nagrodzona statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta

Witamy na pokładzie!

Więcej informacji o firmie: https://www.vivus.pl/