W gronie Członków ZPF witamy Sigla Consulting Sp. z o.o.

SIGLA Consulting to firma doradcza, która pomaga Klientom w optymalizacji procesów i kosztów. Spółka prowadzi wdrożenia projektów efektywnościowych i transformacyjnych, wspierając się filozofią Agile i Lean Management, prowadząc głębokie rozpoznanie potrzeb Klienta i dostarczenie dopasowanych rozwiązań, zawsze opartych na faktach i liczbach.

SIGLA Consulting obsługuje klientów z różnych sektorów: finansów, usług, produkcji, handlu. SIGLA Consulting zmierzy i opisze stan obecny, zaproponuje i wdroży rozwiązania w obszarach:

  1. optymalizacji procesów biznesowych: znalezienie rozwiązań na powracające problemy, błędy, silosowość, zbyt długi czas trwania procesów.
  2. efektywności kosztowej: znalezienie rozwiązań jak robić więcej tymi samymi zasobami, czy tyle samo, ale mniejszymi.
  3. efektywności zespołów: jak uczynić bardziej efektywnymi zespoły sprzedażowe, produkcyjne, back office, księgowe, controllingowe.
  4. kompetencji menadżerskich: dostarczenie wsparcia i narzędzi Twoim menadżerom, jak motywować zespół, egzekwować zadania, prowadzić spotkania, trudne rozmowy.
  5. zarządzania danymi potrzebnymi do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych: znalezienie i wyznaczanie wzorców i trendów, efektywnych narzędzi prezentacyjnych.
  6. zarządzania projektami i inicjatywami: zapewnienie wsparcia dla wszystkich ról w projekcie, ratowanie zagrożonych projektów, implementacja struktury PMO lub PPfM.
  7. wdrażania metodyk zwinnych (Scrum): wypracowanie strategii, ustalenie struktury projektowej, wsparcie liderów.

– Liczymy, że wiedza i doświadczenie jakie wnosimy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce stanowić będzie inspirację i wartość dodaną dla jego Członków i przyczyni się do rozwoju sektora w Polsce – tak dołączenie do ZPF skomentował Dariusz Goluch CEO SIGLA Consulting.

Gratulujemy i serdecznie witamy w gronie Członków Związku!