W gronie Członków Związku witamy Eden Finance Sp. z o.o.

Eden Finance to instytucja finansowa działająca na rynku pożyczek pozabankowych od 2012 roku. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich w kanale offline. Spółka działając w przestrzeni consumer finance zawsze kieruje się zasadami etyki biznesu oraz najwyższymi standardami działalności w relacji z klientami.

Misją firmy Eden Finance jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do produktów i usług finansowych oraz edukacji klientów w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów finansowych.

– Jesteśmy dumni z przystąpienia do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Członkostwo w ZPF umożliwi nam nie tylko udział w projektach, ale również wpływ na kształtowanie branży finansowej w Polsce. Cieszymy się, że będziemy mogli wzmocnić obszar działalności edukacyjnej ZPF. Jesteśmy przekonani, że razem wypracujemy wiele inicjatyw promujących zdrowe nawyki finansowe oraz świadomość finansową konsumentów – tak o dołączeniu do ZPF mówi Prezes Zarządu Eden Finance Szymon Depta.

Gratulujemy i serdecznie witamy w gronie Członków Związku!