Witamy w gronie członków TransactionLink, spółkę technologiczną oferująca usługi dla sektora fintech.

Lista członków ZPF, którzy działają w obszarze nowych technologii i wspierają rozwój branży fintech, powiększyła się o kolejną firmę.

Jako pierwsza polska fabryka fintechów, chcemy pomagać w rozwoju spółkom z każdej branży na rynku poprzez pośrednictwo w dostępie do najnowocześniejszych usług. Dzięki nam każdy, nawet najmniejszy i niezwiązany z finansami biznes, może od razu stać się fintechem i stawać w szranki z najlepszymi. ZPF poprzez swoją aktywność nie tylko pośredniczy we współpracy wszystkich podmiotów na rynku, ale również współtworzy obraz dynamicznie rozwijającej się branży fintech. Jako członek organizacji, będziemy starali się wymieniać rynkowym know-how, angażować w inicjatywy edukacyjne i popularyzować innowacje w zakresie otwartej bankowości i embedded finance – mówi o przystąpieniu do ZPF Mateusz Pniewski, prezes i współzałożyciel TransactionLink.

TransactionLink oferuje elementy składowe do zbudowania dowolnego produktu finansowego wg. indywidualnych potrzeb klienta. Dane pobierane z banku za pomocą połączeń PSD2 mogą zostać wzbogacone o zewnętrzne źródła danych, przetworzone przez zaufanych partnerów, a doświadczenie użytkownika końcowego rozbudowane poprzez zaoferowanie mu dowolnej metody weryfikacji tożsamości w procesie. Wszystkie te funkcjonalności dostępne są natychmiastowo, a platforma umożliwia korzystanie z nich już po kilku minutach integracji technicznej.

Więcej  informacji o spółce: https://www.transactionlink.io/