Bieg charytatywny
ZPF RUN

O biegu

Już 24 września 2022r. w Parku Szczytnickim we Wrocławiu odbędzie się ZPF RUN. To wydarzenie, z którego cały zysk trafi na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”. Nie może Cię tam zabraknąć!

Pod koniec kalendarzowego lata wszyscy fani aktywnego wypoczynku będą mieli okazję do wsparcia szczytnego celu. Chodzi o zbiórkę pieniędzy na rzecz czworonożnych podopiecznych Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”. Organizatorem wydarzenia jest Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Przebieg ZPF RUN

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał do wyboru jeden z dwóch dystansów: 5 lub 10 km. Bieg odbędzie się na szutrowych, utwardzonych ścieżkach w pięknym, zielonym otoczeniu roślinności Parku Szczytnickiego. Pokonanie wybranego dystansu będzie prawdziwą przyjemnością – zwłaszcza, że to bieg w szczytnym celu.

Jak wziąć udział w biegu?

  • wejdź na stronę internetową wydarzenia i wybierz dystans,
  • opłać pakiet startowy – 49 zł dla dystansu 5 km, 59 zł dla dystansu 10 km,
  • opłata zostanie dokonana bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”.

Regulamin

Regulamin ZPF RUN 2022
Size: 0,18 MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu – Oświadczenie zawodnika
Size: 0,10 MB
Załącznik nr 2 do Regulaminu – Oświadczenie zawodnika (osoby niepełnoletnie)
Size: 0,13 MB

Dlaczego warto?

Uczestnicy wydarzenia otrzymają pakiety startowe, w których znajdą się m.in. pamiątkowe medale i koszulki, worki biegowe, posiłki regeneracyjne i napoje. Równocześnie dla tych najszybszych na mecie nie zabraknie atrakcyjnych upominków 😊.

Wzięcie udziału w ZPF RUN to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, spalenia kalorii oraz naładowania się endorfinami. To także niepowtarzalna okazja do pomocy bezpańskim psiakom, które znajdują się pod opieką Fundacji „Matuzalki”.

Nie zwlekaj zatem i zapisz się już teraz! Nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciół, członków rodziny i wszystkich, którym na sercu leży dobro czworonogów.

Wszystkie koszt biegu charytatywnego pokrywają darczyńcy (partnerzy biegu). Dzięki temu wszystkie środki zebrane w ramach pakietów startowych zasilą konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki” i wspomogą bezpańskie psiaki.

Atrakcje dla dzieci:

Bieg Krasnala odbędzie się o godzinie 11:00 i rozpocznie się na linii startu głównego. Dzieci będą miały do pokonania 400 metrów alejki wokół fontanny multimedialnej znajdującej się na Pergoli. Nie prowadzimy specjalnych zapisów na Bieg Krasnala. Speaker będzie zapraszał młodych sportowców do wzięcia udziału w zmaganiach na linię startu około godziny 10:50. Każdy Krasnal po minięciu linii mety nie wyjdzie od nas z pustymi rękami, przewidzieliśmy drobne upominki!
Dodatkowo w ustawionych namiotach będzie możliwość udziału w grach i zabawach z animatorem, malowanie kredkami, plecenie warkoczyków, robienie świeczek.

Zobacz relację z Biegu charytatywnego ZPF RUN 2022:

Harmonogram

ZPF RUN – sobota, 24 września 2022 r.
08.00–10.45

Zapisy i odbiór numerów startowych (pergola przy Hali Stulecia)

09.45

Wspólna rozgrzewka dla dystansu 5 km

10.00

Start biegu dla dystansu 5 km

11.00

Bieg Krasnala (krótki bieg dla dzieci z medalem pamiątkowym dla każdego uczestnika)

11.05

Wspólna rozgrzewka dla dystansu 10 km

11.15

Start biegu dla dystansu  10 km

13.00

Uhonorowanie zwycięzców i oficjalne zakończenie Biegu Charytatywnego ZPF RUN

14.00

Zamknięcie zawodów

Partnerzy

Partner Strategiczny
Partnerzy Biegu
Partner Sportowy
Patronat medialny

Kontakt

Współpraca

Tomasz Rurkowski
email: trurkowski@zpf.pl

Uczestnictwo

Rafał Tomkowicz
email: rtomkowicz@zpf.pl

Media

email: media@zpf.pl