Bieg charytatywny
ZPF RUN

O biegu

Biegi charytatywne na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Liczymy na Waszą obecność również w tym roku.

Drugą edycję ZPF RUN zorganizujemy w sobotę 16 września 2023 r. w Parku Szczytnickim we Wrocławiu. Biegacze będą mieli okazję pobiec jego ścieżkami na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów. Nie zabraknie również wielu atrakcji dla najmłodszych, w tym Biegu Krasnala na 400 metrów wokół multimedialnej fontanny przy Pergoli!

– ZPF RUN to doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas z rodziną, a przy okazji wesprzeć ważny cel charytatywny – mówi Rafał Tomkowicz, Dyrektor ds. Rozwoju w ZPF. – Formuła uczestnictwa również w tym roku będzie otwarta, co oznacza, że do głównych biegów może zapisać się każda osoba pełnoletnia lub powyżej 16. roku życia, za zgodą opiekuna prawnego – dodaje.

W tym roku już tradycyjnie pobiegniemy dla Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki.

– Szczegółowy program i informacje o zapisach podamy najszybciej, jak to będzie możliwe. Niemniej już teraz warto zarezerwować w kalendarzach datę 16 września – zapowiada Rafał Tomkowicz.

Poprzednia edycja

ZPF RUN 2022. Zebraliśmy 23 000 zł dla zwierzaków!

Jesienna edycja biegów ZPF RUN była bardzo udana. Na starcie przy wrocławskiej Hali Stulecia stanęło łącznie 377 biegaczy.

Chociaż każdy biegł po indywidualny wynik lub dla firmowej drużyny, to i tak było czuć, że wszyscy – bez względu na klubowe barwy – w doskonałych humorach wspólnie ładują endorfiny.

Uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy Wam osiągniętych wyników. Jednak przede wszystkim cieszymy się, że dzięki Waszej hojności udało się zebrać dokładnie 23 000 zł dla Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki. To całość środków, które pozyskaliśmy w ramach opłat za pakiety startowe.

Koszty organizacji wydarzenia w wysokości 20 000 zł zostały pokryte przez Partnerów ZPF RUN: Ultimo, Alektum Group, Intrum, Kaczmarski Inkasso, Kaczmarski Group i Kruk. Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do realizacji tego szczytnego celu!

Fundacja Pomocy Zwierzętom Matuzalki niedaleko Wrocławia prowadzi schronisko dla zwierząt. Jego rezydentami są przede wszystkim psy. Wiele z nich to zwierzęta w podeszłym wieku. Zachęcamy do odwiedzania strony Fundacji: www.matuzalki.pl

Zobacz relację z ZPF RUN 2022:

Partnerzy I edycji (2022):

Partner Strategiczny
Partnerzy Biegu
Partner Sportowy
Patronat medialny

Kontakt

Współpraca

Tomasz Rurkowski
email: trurkowski@zpf.pl

Uczestnictwo

Rafał Tomkowicz
email: rtomkowicz@zpf.pl

Media

email: media@zpf.pl