Współpraca

Projekty Kongresowe ZPF, uznane za merytoryczne wydarzenia, inspirują i dostarczają aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji i trendów na rynku finansowym, a także projektowanych zmian prawa, umożliwiając minimalizację ryzyk biznesowych, operacyjnych i prawnych.

 

Wydarzenia ZPF przyciągają z roku na rok rosnącą liczbę uczestników z wielu komplementarnych branż, stając się wyjątkowymi w tym obszarze okazjami do networkingu. Taką charakterystykę projektów kongresowych potwierdzają przytoczone statystyki: Statystyki.

 

Informacje o wydarzeniach zamieszczane są również na stronie www.zpf.pl/wydarzenia/konferencje ,  a dodatkowe materiały znajdują się w serwisach Linkedin i Vimeo.

 

Zachęcamy do kontaktu w sprawie współpracy partnerskiej. Daje ona możliwość skutecznego dotarcia z informacją o firmie do szerokiego grona Państwa obecnych i potencjalnych docelowych grup klientów i kontrahentów. Wystarczy jedynie wypełnić załączony krótki formularz kontaktowy – niezwłocznie oddzwonimy!

 

FORMULARZ    Podane za pośrednictwem formularza dane osobowe przetwarzane będą przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w celach związanych ze współpracą (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

    --

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w celach związanych z przekazywaniem informacji o zbliżających się wydarzeniach.

    Pytanie weryfikacyjne – proszę o podanie prawidłowej wartości: