Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu – Europejski Raport Płatności 2017

EPR 2017Intrum Justitia zaprasza do udziału w corocznym, kompleksowym badaniu „Europejski Raport Płatności”, dotyczącym zwyczajów płatniczych europejskich przedsiębiorstw. Badanie przeprowadzane jest w 29 krajach i stanowi jedno z najrzetelniejszych źródeł informacji na temat płatności w Europie, z którego korzysta m.in. Komisja Europejska.

Obecnie firma pracuje nad kolejną edycją raportu i zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc w jego tworzeniu. Niezależnie od tego, czy są Państwo małą, lokalną firmą czy dużą, międzynarodową korporacją – Intrum Justitia zachęca do wzięcia udziału w badaniu, ponieważ liczy się każda odpowiedź.

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10 minut. Pytania dotyczą ryzyka gospodarczego, płatności po terminie i prognoz gospodarczych. Co ważne, każdą odpowiedź traktowana jest jako ściśle poufna. Na końcu kwestionariusza będą Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska oraz nazwy firmy – informacje te będą służyły wyłącznie potwierdzeniu autentyczności odpowiedzi i nie będą zawarte w wynikach ankiety. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać kopię raportu, na końcu ankiety należy podać adres e-mail.

Link do badania

 

***

Na stronie internetowej Intrum Justitia dostępny jest też formularz zamówienia raportu za 2016 rok.