Zaproszenie na XII Kongres EFPA Polska

Zaproszenie na XII Kongres EFPA Polska

Już 1 października br. polskie środowisko doradztwa finansowego i profesjonalnego inwestowania na rynku kapitałowym spotyka się ONLINE na XII Kongresie EFPA Polska. Tegoroczny Kongres przebiegnie pod hasłem: MasterClass Doradców Finansowych 4.0. Budujemy bezpieczeństwo finansowe Klientów.

W programie Kongresu ważne i aktualne tematy, które skupiają uwagę społeczności polskiego rynku kapitałowego anno domini 2021:

  • strategiczne zagadnienie zrównoważonego, odpowiedzialnego inwestowania ESG w Polsce: szansa i odpowiedzialność interesariuszy rynkowych,
  • rola profesjonalnych doradców i usługi doradczej w budowie bezpieczeństwa finansowego Klientów,
  • przyszłość inwestowania w postcovidowej gospodarce i nowym świecie, kształtowanym technologiami i potrzebą zrównoważonych wyborów.

W tych obszarach odbędą się dwie debaty, w tym debata oksfordzka, z udziałem przedstawicieli zarządów banków i firm inwestycyjnych oraz szefów doradców finansowych. Dwa zespoły będą argumentować ZA lub PRZECIW tezie: „Doradca finansowy nie ma prawa doradzać”.

W agendzie Kongresu znajdą się także: inspirująca rozmowa o zmieniającym się świecie, wywiad z gościem zagranicznym nt. ewolucji  zawodu doradcy, webinary równoległe prezentujące aktualne, rynkowe studia przypadków. Sesją specjalną będzie spotkanie na żywo z Certyfikowanymi Doradcami EFPA pod hasłem: „Profesja czy pasja?”  Nie zabraknie interakcji z uczestnikami, w tym jak co roku turniej wiedzy o inwestowaniu, z nagrodami. W ciągu całego Kongresu głos zabiorą również Prezesi wiodących banków.

Onlinowa aula XII Kongresu jest szeroko otwarta dla: Certyfikowanych Doradców Finansowych EFPA Polska, Menadżerów i ekspertów polskiego rynku inwestycyjnego i doradztwa finansowego, Absolwentów uczelni i studentów, zainteresowanych pracą na rynku finansowym, Członków organizacji branżowych, Przedstawicieli instytucji regulacyjnych i nadzorczych.

XII Kongres EFPA Polska to będzie wspólny, dobrze spędzony czas dla lepszego rozumienia dzisiejszych rynków finansowych, dla  rozwoju zawodowego i osobistego, dla motywacji do wspólnego budowania lepszego świata dzięki odpowiedzialnym inwestycjom.

Więcej informacji: www.efpa.pl

Rejestracja jest otwarta pod adresem: https://kongres2021.efpa.pl/