ZPF o technologiach cyfrowych w obszarze finansów podczas Nocy Innowacji

ZPF o technologiach cyfrowych w obszarze finansów podczas Nocy Innowacji

Już w najbliższy weekend eksperci ZPF wezmą udział w 3. Nocy Innowacji, która odbywa się w ramach Digital Festival. To największa inicjatywa edukacyjno – technologiczna w Polsce, której głównym celem jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat nowych technologii i cyfryzacji. ZPF włączył się aktywnie w działania w ramach festiwalu, aby edukować i budować świadomość możliwości, które zapewniają technologie cyfrowe w obszarze finansów.  

Na stronie https://digitalfestival.pl/noc_innowacji/finanse-4-0/ jest już dostępny webcast przygotowany przez naszego eksperta dr. Artura Trzebińskiego. Niebawem udostępnione zostanie również szkolenie online nt. FinTech, które opracowaliśmy w ramach Akademii SkillUp.

Tegoroczna edycja Digital Festival odbywa się pod hasłem DIGITAL TO NIE REWOLUCJA, TO EWOLUCJA.  Akcja jest szansą na zdobycie nowych umiejętności, ale też okazją by przekonać się, jak najlepiej czerpać z możliwości oferowanych przez nowe technologie. Noc Innowacji, Akademia SkillUp, Cyfrowe Zniżki – to tylko niektóre z zaplanowanych na ten rok atrakcjiFestiwal umożliwia każdemu zdobywanie niezbędnych w dzisiejszym świecie cyfrowych kompetencji. Udział w wydarzeniach organizowanych w ramach tej wyjątkowej inicjatywy jest bezpłatny, a wiele z nich odbędzie się online.