#LasZPF

O projekcie

Planujesz udział w konferencji organizowanej przez ZPF? W Twoim imieniu posadzimy drzewo. Wspólnie zadbajmy o dobro planety.

W ZPF pamiętamy nie tylko o aktywnym działaniu na rzecz rozwoju rynku finansowego w Polsce. Nie zapominamy również o tym, by dbać o środowisko i m.in. w ten sposób realizować cele związane z odpowiedzialnością biznesu wobec środowiska i społeczeństwa.

Dlatego z dumą przyłączyliśmy się do akcji Posadzimy.pl, by wspólnie z uczestnikami organizowanych przez nas konferencji sadzić lasy. Jak to możliwe? Zasada jest prosta:

1 uczestnik kongresu ZPF = 1 zasadzone drzewo

W 2023 r. w wydarzeniach ZPF wzięło udział około tysiąc osób. To TYSIĄC DRZEW, które posadzimy w ramach akcji, dokładając do tego jeszcze 25 drzew z okazji 25 urodzin ZPF.

Dzięki Wam w 2024 r. w Polsce przybędzie aż: 

nowych drzew
0

To już prawdziwy #LasZPF. A to dopiero początek!

Sprawdźcie, jakie korzyści to przyniesie:

Dlaczego to robimy?

Chcemy, by w naszym kraju było zielono i by ludzie oddychali czystym powietrzem. Sadzenie drzew w ramach kampanii Posadzimy.pl to nasz wkład w realizację tego celu.

Wierzymy, że wspólnie z innymi firmami, biorącymi udział w akcji, przyczynimy się do dynamicznego zalesiania terenów, które najbardziej potrzebują takich działań.

Namawiamy też wszystkie podmioty, by z zaangażowaniem dokładały swoje „cegiełki” do działań proekologicznych. Warto w ten sposób oddać naturze to, co jej zabieramy, np. zużywają energię czy drukując dokumenty.

Chcesz wspólnie z nami sadzić #LasZPF? Dołącz do grona uczestników kongresów organizowanych przez ZPF. Ich listę i opisy znajdziesz na stronie: https://zpf.pl/wydarzenia/kongresy/.

Zobacz nasz profil na stronie akcji Posadzimy.pl: LINK.