Bieg charytatywny
ZPF RUN

O biegu

Biegi charytatywne na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Liczymy na Waszą obecność również w tym roku.

Trzecią edycję ZPF RUN zorganizujemy w sobotę 14 września 2024 r. na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Biegacze będą mieli okazję pobiec na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów. Nie zabraknie również wielu atrakcji dla najmłodszych, w tym Biegu Krasnala na 400 metrów!

ZPF RUN to doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas z rodziną, a przy okazji wesprzeć ważny cel charytatywny. Formuła uczestnictwa również w tym roku będzie otwarta, co oznacza, że do głównych biegów może zapisać się każda osoba pełnoletnia lub powyżej 16. roku życia, za zgodą opiekuna prawnego.

Cały zysk z wydarzenia trafi na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”.

Jak wziąć udział w biegu?

  • wejdź na stronę internetową wydarzenia i wybierz dystans,
  • opłać pakiet startowy – 70 zł dla dystansu 5 km, 90 zł dla dystansu 10 km,
  • opłata zostanie dokonana bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”.

Regulamin

Regulamin ZPF RUN 2024
Size: 0,16 MB
Załącznik nr 1 do Regulaminu – Oświadczenie zawodnika (osoby niepełnoletnie)
Size: 0,13 MB

Dlaczego warto?

Uczestnicy wydarzenia otrzymają pakiety startowe, w których znajdą się m.in. pamiątkowe medale i koszulki, worki biegowe, posiłki regeneracyjne i napoje. Równocześnie dla tych najszybszych na mecie nie zabraknie atrakcyjnych upominków 😊.

Wzięcie udziału w ZPF RUN to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, spalenia kalorii oraz naładowania się endorfinami. To także niepowtarzalna okazja do pomocy bezpańskim psiakom, które znajdują się pod opieką Fundacji „Matuzalki”.

Nie zwlekaj zatem i zapisz się już teraz! Nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciół, członków rodziny i wszystkich, którym na sercu leży dobro czworonogów.

Wszystkie koszt biegu charytatywnego pokrywają darczyńcy (partnerzy biegu). Dzięki temu wszystkie środki zebrane w ramach pakietów startowych zasilą konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki” i wspomogą bezpańskie psiaki.

Atrakcje dla dzieci

Bieg Krasnala odbędzie się o godzinie 11:00 i rozpocznie się na linii startu głównego. Dzieci będą miały do pokonania 400 metrów alejki wzdłuż linii startu biegu głównego ZPF RUN. Nie prowadzimy specjalnych zapisów na Bieg Krasnala. Speaker będzie zapraszał młodych sportowców do wzięcia udziału w zmaganiach na linię startu około godziny 10:50. Każdy Krasnal po minięciu linii mety nie wyjdzie od nas z pustymi rękami, przewidzieliśmy drobne upominki!

Dodatkowo w ustawionych namiotach będzie możliwość udziału w grach i zabawach z animatorem.

 

Zobacz relację z Biegu charytatywnego ZPF RUN 2023

Harmonogram

ZPF RUN – sobota, 14 września 2024 r.

08.30–10.45

Zapisy i odbiór numerów startowych

09.45

Wspólna rozgrzewka dla dystansu 5 km

10.00

Start biegu dla dystansu 5 km

11.00

Bieg Krasnala (krótki bieg dla dzieci z medalem pamiątkowym dla każdego uczestnika)

11.00

Wspólna rozgrzewka dla dystansu 10 km

11.15

Start biegu dla dystansu  10 km

13.00

Uhonorowanie zwycięzców i oficjalne zakończenie Biegu

14.00

Zamknięcie zawodów

Partnerzy 2024

Kontakt

Współpraca

Tomasz Rurkowski
email: trurkowski@zpf.pl

Uczestnictwo

Rafał Tomkowicz
email: rtomkowicz@zpf.pl

Media

Łukasz Pałka
email: media@zpf.pl

Poprzednie edycje