Bunt i gniew w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie

Bunt i gniew w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie

Bunt i gniew w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie – to hasło przewodnie tegorocznej, VII już edycji Konferencji Nienieodpowiedzialni. Goście tegorocznej konferencji porozmawiają o roli buntu i gniewu w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie. Czy gniew może być katalizatorem pozytywnych zmian? A może jest przyczyną barier w rozwoju odpowiedzialnych firm i budowaniu kapitału społecznego? Czy bunt interesariuszy – konsumentów, pracowników, obywateli będzie sposobem na lepszy świat przyszłości? Czy potrzebujemy zbuntowanych liderów? 

Wśród prelegentów znajdą się m.in. prof. Jerzy Bralczyk, prof. Krzysztof Obłój, prof. Bogdan de Barbaro, Joanna Heidtman, Marcin Popkiewicz, Anna Pięta, Magdalena Płonka, Katarzyna Szymielewicz.

Data: 6 listopada 2019 r.
Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Anielewicza 6, Warszawa
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Link do rejestracji: TUTAJ.

Patronat honorowy nad VII Konferencją Nienieodpowiedzialni objęli: Związek Banków Polskich, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,  Konfederacja Lewiatan, Rzecznik Finansowy oraz Federacja Konsumentów. Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest partnerem wydarzenia.