Do grona Członków ZPF dołączył fintech HeavyFinance

heavyfinance, członkowie ZPF

HeavyFinance to fintech odpowiadający na kryzys klimatyczny poprzez finansowanie zrównoważonych praktyk rolniczych, którego celem jest usunięcie 1 gigatony CO2 z atmosfery do 2050 r. Poprzez platformę pozwala inwestorom osiągać atrakcyjne zyski jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na środowisko.

W HeavyFinance wierzymy w potencjał rolnictwa nie tylko jako sektor gdzie możemy uniknąć zanieczyszczeń, ale również jako sektor który może aktywnie usunąć dwutlenek węgla z atmosfery. Dzięki połączeniu usług finansowych z naszą misją usunięcia emisji dwutlenku węgla, tworzymy drogę do bardziej ekologicznego i zrównoważonego sektora rolniczego i finansowego.

Do tej pory HeavyFinance sfinansowało już ponad 1200 przedsięwzięć rolniczych o wartości 40 mln euro w Bułgarii, Łotwie, Litwie, Polsce i Portugalii. Więcej informacji dostępnych jest na www.heavyfinance.com/pl/

Cieszymy się, że możemy dołączyć do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Ta cenna przynależność umożliwia nam bezpośredni dialog z kluczowymi graczami branży, co pozwoli na wymianę wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk. HeavyFinance dąży do nieustannego doskonalenia naszych usług, innowacji oraz podnoszenia standardów działania, a członkostwo w ZPF umocni naszą pozycję jako zaufanego partnera dla naszych klientów. Wierzymy, że nasza współpraca w ZPF przyczyni się do budowania jeszcze silniejszego i bardziej stabilnego rynku finansowego w Polsce, co w efekcie przyniesie korzyści dla całej naszej branży – tak o dołączeniu do ZPF mówi Country Manager Wojciech Oleksiejuk. 

Serdecznie gratulujemy i witamy w gronie Członków ZPF!