Do grona Członków ZPF dołączył IFL S.A Internetowy Fundusz Leasingowy

członkowie ZPF, IFL Internetowy Fundusz Leasingowy S.A.

Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. (IFL S.A.) to innowacyjna instytucja finansowa działająca w sektorze leasingowym założona z myślą o dostarczaniu nowoczesnych i łatwo dostępnych rozwiązań finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Produkty, które oferuje IFL S.A Internetowy Fundusz Leasingowy to leasing operacyjny, zwrotny oraz leasing konsumencki, a finansowaniu podlegają samochody osobowe, ciężarowe oraz rejestrowane maszyny na okres od 24 do 60 miesięcy.

W IFL S.A. priorytetem jest najszybsza obsługa klientów, zapewniając minimum formalności, niemal natychmiastową decyzję oraz najkrótszy czas uruchomienia finansowania.

– Dołączenie Internetowego Funduszu Leasingowego (IFL S.A.) do związku przedsiębiorstw finansowych jest kolejnym ważnym krokiem na ścieżce rozwoju firmy i budowy jej silnej marki. To otwarcie możliwości współpracy i wymiany doświadczeń z innymi renomowanymi instytucjami finansowymi. To szansa na poszerzenie wiedzy, która przełoży się na dalsze doskonalenia oferowanych przez IFL S.A. usług. Bycie częścią ZPF wspiera budowę zaufania klientów, będąc dowodem na to, że spółka działa zgodnie z określonymi standardami etycznymi i przestrzega odpowiednich przepisów, co buduje większą wiarygodność na rynku – komentuje Paweł Bator, prezes Zarządu IFL S.A.

Serdecznie gratulujemy i witamy w gronie Członków Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.