Dom Finansowy QS, Dom Kredytowy NOTUS i Fines S.A. kolejnymi Partnerami

Dom Finansowy QS, Dom Kredytowy NOTUS i Fines S.A. kolejnymi Partnerami

Trzy kolejne firmy, Członkowie KPF, dołączyły do grona Partnerów kampanii społecznej KREDYTOBRANIE 2.0. Dobre Praktyki Konsumenta. Są to podmioty, funkcjonujące w sektorze pośrednictwa finansowego: Dom Finansowy QS, Dom Kredytowy NOTUS oraz Fines S.A.

Dom Finansowy QS jest jednym z liderów w branży niezależnych pośredników kredytowych. Oferuje kredyty gotówkowe, hipoteczne, dla firm oraz pożyczki. Produkty sprzedaje za pośrednictwem rozbudowanej profesjonalnej sieci agencyjnej na terenie całej Polski. DFQS współpracuje z kluczowymi bankami i firmami pożyczkowymi w Polsce.
Oprócz działalności w zakresie pośrednictwa kredytowego, DFQS świadczy również usługi windykacyjne. Firma prowadzi odzysk poprzez windykację telefoniczną i terenową od osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje portfele największych banków oraz instytucji finansowych w Polsce. Spółka Członkiem Konferencji Przedsiębiorstw jest od 2002 roku.

Dwa lata później, w 2004 roku, w szeregi KPF wstąpił Dom Kredytowy Notus – firma, która swoją działalność rozpoczęła w marcu tego samego roku. Na stronie internetowej DK Notus czytamy m. in.: Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Klienci Domu Kredytowego Notus S.A. mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe. Posiada kilkadziesiąt oddziałów w największych miastach w Polsce. Zespół doradców liczy ponad 400 osób.

Fines S.A. jest trzecim podmiotem z branży pośrednictwa finansowego, który postanowił wesprzeć kampanię KREDYTOBRANIE 2.0. Dobre Praktyki Konsumenta. Status Członka KPF posiada od 2007 roku. Fines S.A. jest prekursorem nowej kategorii uczestników rynku finansowego – operatora bankowego, a więc podmiotu, który dzięki certyfikowanym zasobom kompetencyjnym i systemowym może przejąć od Banku obsługę zasadniczej części procesu kredytowego (outsourcing kredytowy) – jak opisuje Fines S.A. profil działalności na swojej witrynie internetowej.