Fines S.A. najlepszym Partnerem Sprzedaży 2017 roku

8 lutego 2018 roku już po raz trzeci odbyła się gala Loan Magazine Awards, podczas której kryształowe nagrody odebrały podmioty szczególnie wyróżniające się na polskim rynku consumer finance. Podczas uroczystej gali wyróżnienie zdobyła marka Fines S.A., która już po raz kolejny zwyciężyła w kategorii najlepszego Partnera Sprzedaży.

O zwycięstwie Fines S.A., nad pozostałymi konkurentami, zadecydowały w głosowaniu instytucje pożyczkowe.

– To dla nas niezwykle ważne wyróżnienie, które zdobyliśmy już po raz kolejny. Bardzo dziękujemy naszym Partnerom Biznesowym za zaufanie i docenienie dotychczasowych wspólnych działań – powiedział Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku z Fines S.A. (na zdjęciu).

Kryształowa nagroda zdobyta w kategorii najlepszego Partnera Sprzedaży 2017 to już kolejne tego rodzaju wyróżnienie popularnej marki. Podczas ubiegłorocznej gali Loan Magazine Awards 2016 Fines S.A. również został nagrodzony tytułem najlepszego Partnera Sprzedaży. To dowód, że marka funkcjonuje na przejrzystych zasadach i niezmiennie dba o zachowanie partnerskich relacji ze swoimi kontrahentami.

Podczas gali Loan Magazine Awards 2017 już tradycyjnie przeprowadzona została licytacja, z której cały zysk został przekazany przez organizatora na cele charytatywne. W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone zostały na leczenie małego Kacpra, podopiecznego Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Przedstawiciele Fines S.A. wylicytowali koszulkę z autografami reprezentacji Polski z Letniej Uniwersjady Taipei 2017.

Fines S.A. jest największym niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych. Działa na polskim rynku od 2005 roku i współpracuje z nim już ponad 2500 Agentów kredytowych. Posiada również 280 placówek franczyzowych Fines Operator Bankowy.

– Naszym planem na rok 2018 jest przede wszystkim ciężka praca która, mamy nadzieję, przyniesie efekty równie owocne, jak w roku 2017. Kto wie, może na następnej Gali Loan Magazine Awards, również przyjdzie nam powalczyć o miano Najlepszego Partnera Sprzedaży! – dodaje Przemysław Nazar z Fines S.A.