Fintech Nights #2 by BEST S.A.

21/03/2019

26 marca zapraszamy do gdańskiego Olivia Sky Club (Olivia Tower, al. Grunwaldzka 472) na Fintech Nights #2!

Fintech Nights to cykl spotkań przedstawicieli branży #fintech w Trójmieście. Wspieramy budowanie relacji, wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą o rynku i innowacjach łączących finanse i technologię. Organizatorem cyklu Fintech Nights jest BEST S.A., patronat nad wydarzeniem objęła Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców

Agenda Fintech Nights #2:

17:45 – 18:00 Rejestracja

18:00 – 18:10 Przywitanie

18:10 – 18:50 Marcin Kusznier – Bankowe API… i co dalej?

18:50 – 19:30 Yaroslav Yaroslavskiy – Non-traditional data in SME underwriting

19:30 – 20:10 Maks Stempniewicz – Startup Ecosystem. Hack Your Culture!

20:10 – 21:00 Networking

Marcin Kusznier – Wydział Bankowości Mobilnej i Open Bankingu, Nest Bank SA

Wieloletni pracownik branży finansowej i informatycznej. Autor innowacyjnych i cenionych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów sprzedaży i obsługi posprzedażowej (m.in. pierwsze w Polsce wykorzystanie biometrii w bankowości mobilnej). Od 2016 roku związany z Nest Bankiem, gdzie odpowiada za rozwój bankowości mobilnej i open-banking. Pasjonat zastosowania technologii mobilnych w biznesie i idei otwartej bankowości.

Yaroslav Yaroslavskiy – co-founder and CMO of Upswot

Mr. Yaroslavskiy is co-founder and CMO of Upswot. Has over 18 years of experience in sales, advertising and marketing. Development and new business areas, investment attracting. Investor and co-founder in several companies from different fields: creative laboratoty, charity fund, model management agency, event agency.

Maks Stempniewicz – Entrepreneur in Residence, EY

Maks dołączył do EY w styczniu 2019 w roli Entrepreneur in Residence, przejmując obowiązki w zakresie Corporate Innovation Development oraz zarządzanie EYnovation w Polsce i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Program EYnovation zrzesza spółki technologiczne z globalnym potencjałem i ambicjami, oferując im dostęp do usług i ekosystemy EY. Wcześniej przez niemal 5 lat prowadził działania nakierowane na startup-y i środowisko technologiczne w ramach Microsoft również w regionie CEE. Ukończył studia ekonomiczne na Bradford University, Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Gdańskim.

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdansk/fintech-nights-2-218668/?source=directory