Gala Loan Magazine Awards po raz trzeci!

Gala Loan Magazine Awards gromadzi co roku wielu przedsiębiorców, ale przede wszystkim osób blisko związanych z polskim rynkiem finansowym. Jeszcze nie tak dawno mieliśmy okazję poznać laureatów Loan Magazine Awards 2016, a już dziś mamy możliwość wpisania w kalendarz nowej daty kolejnej edycji tego jakże ważnego wydarzenia. A więc długopisy w dłoń i notujemy: 8 lutego 2018 r., Hotel Ibis Style we Wrocławiu.

Jak co roku, podczas wydarzenia będziemy świadkami wyróżnień uświetnionych wręczeniem kryształowych statuetek w kilkunastu kategoriach. Te prestiżowe dla branży emfazy, dające niejednokrotnie laureatom jeszcze większą motywację do dalszej pracy, są starannie wybierane rok rocznie przez kapitułę oraz samą branżę, w sposób niezależny i bezstronny. Aby uwiarygodnić tą niezależność i bezstronność, organizator postanowił w przyszłym roku oddać głos w kilku kategoriach publiczności, która na żywo podczas uroczystej Gali będzie miała możliwość wyłonić zwycięzców!

Znane nam są również kategorie, w których zostaną nagrodzeni laureaci, zarówno osoby, jak i cieszące się największym uznaniem produkty i podmioty.

Dlatego też warto się już dziś zastanowić, kto zajmie zaszczytny tytuł w kategorii:

 1. Partner Sprzedaży
 2. Partner Sprzedaży Online
 3. Partner Windykacji
 4. Organizacja Wspomagająca
 5. Mikropożyczka Roku
 6. Pożyczka Ratalna Roku
 7. Biznesowa Pożyczka Roku
 8. Marka Roku
 9. PR Manager Roku
 10. Marketing Manager Roku
 11. Kobieta Roku
 12. Człowiek Roku
 13. Społecznie Odpowiedzialni 2017
 14. Technologiczne Rozwiązanie Roku FINTECH

Tradycyjnie całą Galę uświetni występ gościa specjalnego, którego organizator pozostawia dzisiaj w sferze „słodkiej tajemnicy”.  Oczywiście nie może zabraknąć w tym dniu specjalnego wydarzenia, jakie co roku jest nieodłącznym elementem całego eventu, a które daje organizatorowi wielką satysfakcję z możliwości niesienia pomocy, czyli LICYTACJI na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. I tutaj, z pewnością hojność i chęć dzielenia się z potrzebującymi uczestników Gali nie zawiedzie organizatorów, co pokazały poprzednie edycje.

Żeby pokazać rangę wydarzenia spójrzmy na liczby z dotychczasowych Gal:

300 gości, którzy przybyli na wydarzenie miało możliwość przyglądać się i poznać 137 nominowanych w 20 kategoriach, gdzie wręczono 33 statuetek.

Szczodrość uczestników pozwoliło przekazać na cele charytatywne 123 200 złotych, ale organizator jest przekonany, że następna edycja wydarzenia, pozwoli jednorazowo zbliżyć się do tej kwoty, bo przecież branża finansowa nie jest tylko tą, która pożycza, ale również daje wiele od siebie.