Konferencja prasowa KPF, IRG SGH i KRD – IV KWARTAŁ 2016 (09.11.2016)

Konferencja prasowa KPF, IRG SGH i KRD – IV KWARTAŁ 2016 (09.11.2016)

Podczas kolejnej kwartalnej konferencji prasowej, organizowanej przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych we współpracy z Instytutem Rozwoju Gospodarczego SGH oraz Krajowym Rejestrem Długów BIG S.A. poznamy:

  • aktualne wskaźniki koniunktury w polskiej gospodarce
  • wyniki kwartalnego badania „Sytuacja na rynku Consumer Finance” oraz aktualne wskazanie barometru KPFIRG – jedynego w Polce syntetycznego wskaźnika sytuacji na rynku consumer finance, będącego wynikiem wspólnego projektu badawczego KPF i IRG SGH
  • wyniki kwartalnego badania „Portfel należności polskich przedsiębiorstw” oraz ocenę obecnej i przyszłej sytuacji finansowej, dokonaną przez przedsiębiorstwa na podstawie danych zebranych w badaniu KPF i KRD BIG S.A.

Nie zabraknie także dyskusji o kwestiach ważnych dla polskich gospodarstw domowych. Tym razem zajmiemy się aspektem niezwykle aktualnym w dobie dyskusji o reformie emerytalnej. Na bazie pytań specjalnych, zadanych w badaniu realizowanym przez KPF oraz IRG SGH, dowiemy się, czy (i jak) Polacy zapewniają sobie dodatkowe zabezpieczenie finansowe na emeryturę.

PROGRAM KONFERENCJI:

Koniunktura w polskiej gospodarce – prof. Elżbieta Adamowicz, Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH

Sytuacja na rynku consumer finance. Barometr KPF – IRG – dr Sławomir Dudek, Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH

Opinie i plany Polaków dotyczące zabezpieczenia na emeryturę – Agnieszka Kozioł, Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych

Portfel należności polskich przedsiębiorstw – Andrzej Kulik, Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

Data i miejsce konferencji:

09.11.2016 r., godz. 11.00
Budynek Główny SGH, sala 151
Al. Niepodległości 162, Warszawa

Kontakt:

Regina Stawnicka
email: rstawnicka@zpf.pl
mob. +48 510 003 197

mapa_kp