Konferencja „Źródła informacji i narzędzia wspierające zarządzanie ryzykiem kredytowym oraz działania antyfraudowe”

Konferencja „Źródła informacji i narzędzia wspierające zarządzanie ryzykiem kredytowym oraz działania antyfraudowe”

W dniu 27 listopada 2019 r w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się cykliczna Konferencja zorganizowana przez Big Consulting Sp. z o.o. oraz InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. pt. Źródła informacji i narzędzia wspierające zarządzanie ryzykiem kredytowym oraz działania antyfraudowe.

Partnerami Wydarzenia byli: Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK), Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) oraz Związek Polskiego Leasingu (ZPL).

Spotkanie było okazją do zaprezentowania rozwiązań Spółek, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest natychmiastowa i aktualna informacja o wiarygodności Kontrahenta:

  • System Gate-to-Information (G2I) – flagowe rozwiązanie informatyczne Spółki, poparte dziesiątkami wdrożeń w branży finansowej, zapewnia komunikację z szeregiem źródeł dla efektywnej weryfikacji,
  • Źródła informacji rejestrowej, gospodarczej oraz z rejestrów publicznych dostępne za pośrednictwem systemu G2I, API lub w postaci aktualizowanych replik (np. sprawozdania finansowe, czy baza KRS).

Organizowane spotkanie było także okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz wskazania nowych możliwości.

Podczas debaty eksperckiej Uczestnicy panelu podzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie przeciwdziałania nadużyciom i wyłudzeniom.

W wydarzeniu uczestniczyło ok. 80 osób, przedstawicieli instytucji finansowych: firm leasingowych, faktoringowych, pożyczkowych oraz banków.

Big Consulting Sp. z o.o. już od niemal 15 lat, wspólnie z naszymi Partnerami, podejmuje działania służące wzmacnianiu procesów zmniejszających ryzyko działalności gospodarczej, zarówno poprzez edukację jak i proponowanie konkretnych i sprawdzonych rozwiązań.