LOAN MAGAZINE AWARDS 2018

LOAN MAGAZINE AWARDS 2018

„Loan Magazine Awards 2018” to inicjatywa, której celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, oferowanych w 2018 roku na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianym rynku FinTech. Podczas 4. już edycji zostaną nagrodzone instytucje pożyczkowe, które charakteryzują się innowacyjnością oraz najlepszą gamą proponowanych przez siebie produktów, jak również wszystkie firmy dostarczające rozwiązań bez których branża nie mogłaby funkcjonować (m.in. rozwiązania technologiczne, sprzedażowe czy windykacyjne). Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zapewniła patronat merytoryczny przedsięwzięciu.

RADA EKSPERTÓW LMA2018

W tej edycji nowością było powołanie Rady Ekspertów Loan Magazine Awards 2018. Jej zadaniem jest nadzór na przebiegiem nominacji i głosowania w poszczególnych kategoriach. Swój udział w Radzie Ekspertów potwierdzili: Edyta Szymczak (ERIF SA), Andrzej Roter (KPF), Dr Barbara Mróz-Gorgoń (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Bartosz Pundyk (CRIF), Rafał Tomkowicz (Loan-Magazine), Maciej Hełmecki (Mintos), Artur Więckowski (chwilowo).

KAPITUŁA KONKURSOWA LMA2018

Powołana w tym roku Kapituła Konkursowa składa się jedynie z przedstawicieli instytucji pożyczkowych, którzy wyrazili swój akces i chęć wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu. Kapituła konkursowa na specjalnym spotkaniu zadecyduje o zwycięstwach w następujących kategoriach: „Partner sprzedaży” oraz „Partner Windykacyjny”. Spotkanie będzie miało miejsce w styczniu 2019 roku.

KATEGORIE LOAN MAGAZINE AWARDS 2018

Uczestnicy wydarzenia (podczas głosowania na uroczystej Gali) zdecydują o zwycięstwie w kategoriach:

  • Reklama Roku
  • Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH 2018

Rada Ekspertów Loan Magazine Awards wyłoni zwycięzcę w kategorii:

  • Społecznie Odpowiedzialni 2018

Specjalna Kapituła Konkursowa złożona z osób zarządzających instytucjami pożyczkowymi wyłoni zwycięzców w kategoriach:

  • Partner Sprzedaży (w podziale na – „Partner sprzedaży online” oraz „Partner sprzedaży offline”)
  • Partner Windykacyjny (w podziale na – „zakup wierzytelności” oraz „serwis wierzytelności”)

Natomiast badanie „tajemniczy klient” zdecyduje o wyborze najlepszej:

  • Pożyczka roku
  • Marka roku
  • Faktor roku (w zakresie mikrofaktoringu)

NOMINACJE DO LOAN MAGAZINE AWARDS 2018

Organizatorzy w chwili obecnej przyjmują wszystkie zgłoszenia od firm chcących stanąć w szranki rywalizacji w tym cieszącym się dużą popularnością plebiscycie, który jak dotąd pokazał, że wyróżnione marki charakteryzowały się bardzo dużą skutecznością oraz rosnącą rozpoznawalnością w swojej codziennej działalności.

Firmy mogą dokonywać zgłoszeń same lub być zgłaszane przez inne podmioty uczestniczące w działalności branżowej. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową na adres biura organizatora: biuro@sfera-finansow.pl. Pierwsi nominowani zostaną przedstawieni już w grudniu.

ROZDANIE NAGRÓD I UROCZYSTA GALA

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2018 odbędzie się 14 lutego 2019 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na budowę Hospicjum Fundacji Bezpieczna Przystań.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma).