Everest Finanse S.A.

Everest Finanse S.A.

Przynależność do ZPF

od 6 lipca 2015

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

EVEREST FINANSE S.A. prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Firma oferując Klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej i fachowej obsłudze. Celem naszej Firmy jest zadowolenie klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy dużym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, działającym w branży od ponad 20 lat.

Obecnie na terenie Polski zatrudniamy ponad 1 800 doradców klienta, którzy są silnie zorientowani na działanie i realizację założonych celów. Cenimy i promujemy u naszych pracowników solidność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z klientami.

Wspieramy działalność Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, której Misją jest budowanie współpracy i dialogu odpowiedzialnych i rzetelnych firm sektora finansowego z instytucjami publicznymi oraz organizacjami konsumenckimi. FRRF powstała w 2016 roku w Warszawie a Członkowie Zarządu EVEREST FINANSE S.A. byli jednymi z inicjatorów jej stworzenia.

Kontakt

Everest Finanse S.A.
ul. Stary Rynek 88
61-772 Poznań

strona www: www.bocianpozyczki.pl