Hoist Polska Sp. z o.o.

Hoist Polska Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 1 lutego 2016

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Hoist Finance jest szwedzkim bankiem z siedzibą w 13 krajach. Hoist Finance jest regulowany przez szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego. Od 2009 r. Hoist Finance jest jednym z liderów na szwedzkim rynku depozytów detalicznych.

Hoist Polska Sp. z o.o. zajmuje się nabywaniem i serwisowaniem portfeli wierzytelności masowych, a także świadczeniem komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami. Obsługujemy sprawy 1.309.106 Klientów i współpracujemy z kilkunastoma bankami w zakresie zakupu wierzytelności. Jesteśmy wiceliderem w zakresie inwestowania w wierzytelności niezabezpieczone od osób fizycznych oraz jedynym podmiotem aktywnie inwestującym w zabezpieczone wierzytelności pracujące.

 

W Hoist Finance generujemy wartość dla ludzi, firm, udziałowców i całego społeczeństwa. Kierujemy się naszym celem, którym jest zachowanie harmonii gospodarczej i opieramy się w tym na naszych wartościach, które opisują kim jesteśmy i jak się zachowujemy w naszej codziennej pracy. Istotą naszej działalności jest pomoc w osiąganiu stabilności finansowej, dlatego z dumą możemy powiedzieć, że od lat kontynuujemy realizowanie wizji naszych założycieli.

 

W naszej działalności chodzi o ludzi i pomaganie zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorstwom w poprawie ich stanu finansowego. Każda sytuacja jest wyjątkowa i ma swoją indywidualną specyfikę społeczną i ekonomiczną. Dążymy do zrozumienia poszczególnych osób, różnych perspektyw i zawsze traktujemy ludzi z godnością i szacunkiem – zarówno naszych Klientów indywidualnych, partnerów, a także naszych pracowników.

Kontakt

Hoist Polska Sp. z o.o.
ul. Gen. Józefa Bema 2
50-265 Wrocław

strona www: www.hoistfinance.pl