Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.

Przynależność do ZPF

od 19 grudnia 2018

Certyfikat etyczny

Kim jesteśmy?

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o. to firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka posiada niezbędne doświadczenie oraz kompetencje w zakresie kompleksowej obsługi wierzytelności masowych, zarówno konsumenckich (B2C), jak i wierzytelności powstałych pomiędzy profesjonalnymi podmiotami w obrocie gospodarczym (B2B).

Dominującym segmentem naszej działalności jest zarządzanie portfelami wierzytelności zakupionymi na własny rachunek. Kancelaria Prawna Rubikon działa w obszarze takich sektorów jak banki, instytucje pożyczkowe, operatorzy telefonii stacjonarnej i komórkowej, podmioty zajmujące się transportem zbiorowym czy przedsiębiorstwa z branży energetycznej. W chwili obecnej Spółka koncentruje swoje działania przede wszystkim na rynku instytucji pożyczkowych, w szczególności w obszarze zadłużenia osób fizycznych.

Fundamentem naszych działań zawsze pozostanie zaufanie naszych Klientów oraz Kontrahentów, dlatego stale udoskonalamy wewnętrzne procesy oraz narzędzia windykacji. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze jesteśmy w stanie dobierać najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów oraz odpowiadać na potrzeby współpracujących z nami Kontrahentów. Stały rozwój Spółki umożliwia zwiększenie skali działań na krajowym rynku zarządzania wierzytelnościami.

Kontakt

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.
ul. Oławska 9/2
50-123 Wrocław

strona www: www.kancelariarubikon.pl