Mintos sklasyfikowany jako największa i najlepsza platforma P2P w Europie

Wśród 13 sklasyfikowanych przez portal www.moneymow.com europejskich platform P2P Mintos jest największą platformą z blisko 1,4 mld euro środków zainwestowanych poprzez platformę. Kwota ta rośnie szybko, według danych na dzień 18 grudnia 2018 r. wynosi ona już ponad 1,4 mld.

Europejskie platformy P2P pod względem zainwestowanych środków
(w milionach euro)

– „Mintos dynamicznie rozwija się na całym świecie. Dzięki ciężkiej pracy jesteśmy dziś największa platformą do inwestycji w pożyczki w Europie. Jednak wciąż mamy poczucie, że jesteśmy na początku naszej drogi. Dlatego planujemy dalsze udoskonalanie naszej platformy i wprowadzanie kolejnych rozwiązań, które będą służyły wzmocnieniu pozycji Mintos nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Polscy inwestorzy mają więc możliwość inwestowania na największej platformie, uznanej przez niezależne źródło za najlepszą platformę inwestycyjną P2P w Europie” – powiedział Maciej Hełmecki, Dyrektor Zarządzający Mintos w Polsce.

Mintos został również uznany za najlepszą platformę P2P nie tylko z uwagi na wielkość, ale też szeroką ofertę produktów dostępnych na platformie do inwestycji, dużą funkcjonalność oraz usługi dodatkowe oraz wysokie zwroty z inwestycji.

Źródło: https://www.moneymow.com/best-p2p-lending-sites-europe-2019-comparison/