Nadużycia na rynku finansowym a ochrona konsumenta w świetle aktualnych wyzwań rynkowych

Nadużycia na rynku finansowym a ochrona konsumenta w świetle aktualnych wyzwań rynkowych

24 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się konferencja Nadużycia na rynku finansowym a ochrona konsumenta w świetle aktualnych wyzwań rynkowych. Prawo – Praktyka – Problemy – Potrzeby – Perspektywy. Organizatorami wydarzenia są Rzecznik Finansowy we współpracy z Doradczym Komitetem Naukowym oraz Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej. Konferencja poświęcona będzie problematyce nadużyć na rynku finansowym. Swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami na ten temat podzielą się przedstawiciele świata nauki, reprezentanci instytucji finansowych (wśród nich Prezes Zarządu KPF, Andrzej Roter) oraz eksperci z organów administracji państwowej.

W trakcie konferencji zaprezentowane będą główne tezy i postulaty wynikające z Raportu „Nieprawidłowości na rynku finansowym z perspektywy ochrony konsumenta” przygotowanego przez członków Doradczego Komitetu Naukowego przy Rzeczniku Finansowym.

Więcej informacji o programie konferencji i warunkach uczestnictwa znajdziecie Państwo pod linkami: program konferencji oraz treść zaproszenia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do udziału. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz rejestracyjny