Niezwykle miło nam poinformować, że Prof. Barbara Mróz-Gorgoń została Doradcą ZPF ds. kontaktów z uczelniami wyższymi

Niezwykle miło nam poinformować, że Prof. Barbara Mróz-Gorgoń została Doradcą ZPF ds. kontaktów z uczelniami wyższymi

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń, prof. UEW

Barbara Mróz-Gorgoń – profesorka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, przewodnicząca Rady Doradczej Kotler Impact Poland, wice przewodnicząca Zachodniej Rady Gospodarczej, doradca wielu polskich i międzynarodowych firm i korporacji w zakresie marketingu, strategii rozwoju i PR. Od 2022 roku – profesorka wizytująca na Kasetsart University w Bangkoku. Barbara Mróz-Gorgoń to konsultantka i specjalistka ds marki i strategii firmy, badaczka i naukowiec w jednym. 

W swej karierze wygłosiła już ponad 20 „power speachy”, współprowadziła podcasty. Regularnie prowadzi również szkolenia i warsztaty dla wielu renomowanych firm, działających zarówno na polskim, jak i na globalnym rynku. Jest autorką wielu publikacji naukowych, w tym książki „Rebranding. Strategiczna zmiana dla organizacji”, wydanej przez PWN, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Economicus 2020”– przyznawane na mocy wyborów Kapituły konkursu przez Dziennik Gazeta Prawna.

Wierzymy, że szeroka wiedza oraz doświadczenie Pani Profesor będzie dla nas niezwykle cenne. Całym sercem cieszymy się na tę współpracę i dziękujemy za przyjęcie tej funkcji w naszej organizacji.