Sukces jesiennej edycji projektu #merytorycznyZPF i nowe webinary „ad hoc”

Sukces jesiennej edycji projektu #merytorycznyZPF i nowe webinary „ad hoc”

Nowy cykl tematycznych webinarów #merytorycznyZPF, który zapoczątkowaliśmy we wrześniu 2020 r.,  spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. W pierwszej edycji projektu, w okresie do grudnia 2020 r., w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 300 osób. Miejsca na kolejne webinary rozchodziły się  dosłownie w ciągu kilku godzin! Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania i dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie o naszych warsztatach.

Projekt #merytorycznyZPF opiera się o systematyczne webinary, podczas których omawiamy najważniejsze aktualnie tematy legislacyjne, prawne i ekonomiczne. Warsztaty prowadzone są przez ekspertów rynku finansowego, zarówno z firm członkowskich, jak i zaproszonych gości. Webinary ZPF zapewniają nie tylko dostęp do najświeższej, specjalistycznej wiedzy, ale też dają uczestnikom możliwość interakcji z prowadzącym i uzyskania odpowiedzi na pytania pojawiąjące się w bieżącej pracy zawodowej, czy prowadzonej działalności.

W 2021 r. nie zwalniamy tempa! Na naszej stronie w zakładce Harmonogram webinarów znajdziecie Państwo tematykę nowych webinarów organizowanych w ramach #merytorycznyZPF w I kwartale 2021. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem. Rejestracja uczestników uruchamiania jest zawsze na tydzień przed planowanym webinarem. Liczba miejsc ze względów organizacyjnych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty #merytorcznyZPF są bezpłatne dla Członków ZPF.

Chcąc jeszcze lepiej dopasować tematykę webinarów do Państwa potrzeb, w lutym ogłosiliśmy start nowego projektu warsztatów, który nazwaliśmy #merytorycznyZPF – AD HOC. Dlaczego ad hoc?

Wielokrotnie zdarza się, że pojawia się istotny i pilny temat związany z bieżącą legislacją, wdrożeniem nowych przepisów, zmianami makroekonomicznymi czy technologią, wymagający pilnej konsultacji z ekspertami i uzyskania natychmiastowych odpowiedzi na pytania. Wówczas poza normalnym harmonogramem warsztatów #merytorycznyZPF, natychmiast zorganizujemy dedykowany webinar, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze kwestie danego zagadnienia. Po prostu, #merytorycznyZPF – AD HOC! Czekamy też na zgłoszenia zawsze kiedy widzą Państwo potrzebę zorganizowania takiego warsztatu na dany, ważny temat.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Zachęcamy też do śledzenia hashtagu #merytorycznyZPF na LinkedIn.