Tempo Finanse Sp. z o.o. Laureatem "Symbolu Przyjaznej Pożyczki"

INFORMACJA WŁASNA TEMPO FINANSE.

Tempo Finanse Sp. z o.o. została laureatem programu Symbol 2015 w kategorii „Symbol Przyjaznej Pożyczki”. Wyróżnienie od pięciu lat przyznają redakcje „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Monitora Biznesu”, ukazującego się na łamach „Rzeczpospolitej”. W gronie wyróżnionych firma znalazła się m.in. za jakość obsługi klienta oraz innowacyjność.

Przedstawiciele blisko siedemdziesięciu firm i instytucji spotkali się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas gali wręczenia nagród programu Symbol 2015.

Od pięciu lat redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności, wykorzystanie funduszy unijnych oraz aktywność w przestrzeni społecznej. W ciągu pięciu lat przyznano około 250 tytułów w skali całego kraju. Gala stała się okazją do spotkań i nawiązywania relacji biznesowych.

Tempo Finanse Sp. z o. o. zapewnia swoim Klientom profesjonalną obsługę, wsparcie i potrzebną pomoc w doborze produktu, a także najwyższy standard obsługi. Za te aspekty Kapituła doceniła naszą spółkę. Jednak nie byłoby tej nagrody bez pracowników i ich ciężkiej pracy, dlatego słowa podziękowania za nagrodę należą się tak naprawdę im – mówi Jarosław Wyrzykowski, Prezes Zarządu Tempo Finanse.

W Kapitule, rozstrzygającej o wyborze laureatów, zasiedli m.in. Henryk Warkocz – prezes TÜV Nord Polska, jednostki certyfikacyjnej o ponad 140-letniej tradycji w Niemczech, wielokrotnie odznaczany menedżer, aktywny propagator innowacyjności i zasad dobrych praktyk biznesowych, dr hab. Robert Tomanek – prof. Uniwersytetu Ekonomicznego prorektor największej ekonomicznej uczelni w południowej Polsce, znakomity specjalista z zakresu finansów i rozwoju, ekspert ds. transportu; dr Jan Rzymełka – znany działacz społeczny i samorządowy, który w Sejmie zajmował się m.in. pracą w obszarach geologiczno-górniczych, klimatyzmu, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska; Tadeusz Biedzki – medioznawca, niezależny przedsiębiorca, podróżnik i literat, w latach 70. i 80. dziennikarz „Polityki” i „Przeglądu Tygodniowego”, redaktor naczelny „Trybuny Śląskiej”. W Kapitule zasiada również Jakub Lisiecki – redaktor naczelny „Monitora Rynkowego” oraz „Monitora Biznesu”, a także Joanna Drzazga-Lisiecka – wydawca obu tytułów.

Patronatem medialnym wydarzenie objęła „Rzeczpospolita” i Telewizja Polska.