Warsztaty: Reforma postępowania cywilnego – edycja dodatkowa

13/08/2019

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce serdecznie zaprasza na warsztaty “Reforma postępowania cywilnego. Nowe obowiązki wierzycieli w procesie cywilnym” – edycja dodatkowa.

Termin i miejsce szkolenia: 4 września 2019 r., godz. 10.00 – 16.00, Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37 – Warszawa, wejście od ul. Bagno.

 

REJESTRACJA /Ostatnie miejsca

  Dane do Faktury VAT

  Wyrażam zgodę na przesyłanie faktur, duplikatów tych faktur oraz ich korekt, w formie elektronicznej.

  WARUNKI UDZIAŁU

  Podane za pośrednictwem formularza dane osobowe przetwarzane będą przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców w celach związanych z zawarciem umowy oraz organizacją udziału w wydarzeniu (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych). Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez KPF, w tym prawa przysługujące uczestnikowi, określa Regulamin.


  Przesłanie formularza rejestracyjnego przez osobę trzecią dokonującą zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem, że dane uczestnika zostały podane w oparciu o jego zgodę.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców w celach związanych z przekazywaniem informacji o zbliżających się wydarzeniach.

  Uwagi

  Skąd się Państwo dowiedzieli o Szkoleniu

  Pytanie weryfikacyjne - proszę o podanie prawidłowej wartości: