Zakończyła się VI Edycja Letniej Akademii Doradcy Fines

2 sierpnia w Gdańsku zakończyła się VI Edycja Letniej Akademii Doradcy Fines. Ten COOLtowy już cykl szkoleń w branży pośrednictwa finansowego obejmował aktualne wiadomości z zakresu pożyczek pozabankowych. W tym roku spotkania zostały dodatkowo wzbogacone o specjalną sesję RODO, podczas której uczestnicy poznali zasady funkcjonowania nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Trasa „Tour de Fines” wiodła aż przez 15 miast. Wraz z przedstawicielami największych firm pożyczkowych, takich jak: AASA, VIVUS, HAPI POŻYCZKI, FERRATUM MONEY, RAPIDA, TAKTO, EUROLOAN, SMS KREDYT czy SUPER GROSZ pokonaliśmy tysiące kilometrów, żeby spotkać się z naszymi Agentami i Doradcami. Spędziliśmy dziesiątki godzin w salach szkoleniowych, aby móc przekazać uczestnikom Letniej Akademii wiedzę produktową – wyjaśnia Przemysław Nazar z Fines S.A.

Dodatkowo, w 10 miastach po szkoleniach zorganizowany został cykl spotkań networkingowych pt. „Wakacyjne popołudnie z Fines”. Była to doskonała okazja dla uczestników, aby podczas kolacji grillowej lepiej się poznać, wymienić opiniami i doświadczeniami.

Możliwość bezpośrednich spotkań z naszymi Partnerami, ciekawe i szczere rozmowy nie tylko o biznesie, są dla nas inspiracją i napędzają do nowych wyzwań. Za to wszystko dziękujemy prawie 700 uczestnikom VI Letniej Akademii Doradcy Fines – dodaje Piotr Przedlacki, założyciel oraz Prezes Zarządu Fines S.A.