Zbliża się Gala Loan Magazine Awards 2019

Zbliża się Gala Loan Magazine Awards 2019

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie sektora pozabankowego w Polsce. 30 stycznia 2020 roku już po raz piąty spotkamy się we Wrocławiu, by poznać zwycięzców prestiżowego konkursu Loan Magazine Awards. ZPF jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Loan Magazine Awards 2019 to piąta edycja rozdania nagród w prestiżowym konkursie organizowanym przez Loan Magazine. Każdego roku kryształowe statuetki trafiają do tych brandów i firm, które na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy szczególnie wyróżniły się w sektorze fintech oraz na polskim rynku finansowania pozabankowego.

Kategorie

W tym roku kryształowe statuetki powędrują do zwycięzców w dziesięciu kategoriach. Są to:

  • Reklama Roku 2019
  • Partner Windykacyjny 2019 w obszarze cesji wierzytelności
  • Partner Windykacyjny 2019 w obszarze serwisu wierzytelności
  • Partner Sprzedaży 2019
  • Partner Sprzedaży Online 2019
  • Technologiczne rozwiązanie roku Fintech 2019
  • Społecznie Odpowiedzialni 2019
  • Digital loan of the year 2019
  • Biznesowy Produkt Roku 2019
  • Marka Roku 2019

Ponadto przyznane zostaną również wyróżnienia specjalne w kategorii „Nowe Technologie Loan Magazine Awards 2019”. Nominowani do nagród specjalnych zostaną wybrani na podstawie głosowania Rady Ekspertów, Kapituły Konkursowej oraz Rady Honorowej Instytucji Pożyczkowych.

Kto wybierze zwycięzców?

W tym roku nominacje i zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą trzy różne organy: Rada Ekspertów, Kapituła Konkursowa oraz Loża Honorowa Instytucji Pożyczkowych. W ich skład wejdą m.in. specjaliści i praktycy sektora, przedstawiciele sieci afiliacyjnych, porównywarek finansowych oraz wydawców reprezentujących tzw. rynek pośrednictwa online, a także przedstawiciele najważniejszych firm pożyczkowych działających na polskim rynku pozabankowym. Składy osobowe tych trzech organów zostaną ogłoszone do końca października.

Głos publiczności

O zwycięstwie w kategoriach Technologiczne rozwiązanie roku Fintech 2019, Biznesowy produkt roku 2019, Społecznie odpowiedzialni 2019,  Marka Roku oraz Reklama Roku zadecyduje głosowanie przeprowadzone wśród uczestników finałowej Gali. W ubiegłym roku to właśnie publiczność przyznała tytuł Reklamy Roku i Technologicznego Rozwiązania Roku FINTECH marce hapipożyczki oraz CRIF Solution Platform (CSP).

Reklamy, które w tym roku będą walczyć o tytuł najlepszej, wskaże Rada Ekspertów. Nominowane spoty poznamy już do końca grudnia 2019 roku. Ten sam organ zdecyduje także o nominacjach w kategorii Technologiczne rozwiązanie roku Fintech 2019. Z kolei nominacje do tytułu Marki Roku oraz Społecznie odpowiedzialni 2019 nadadzą wspólnie Rada Ekspertów oraz Kapituła Konkursowa.

Baw się i wspieraj

Całe wydarzenie uświetni występ gościa specjalnego oraz występ muzyczny. Tradycyjnie już w czasie Gali odbędzie się również licytacja, z której cały zysk zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zebrane w tym roku środki wesprą sfinansowanie projektu ogrodu sensorycznego „Alicja w Krainie Zmysłów”, który przeznaczony będzie dla Dzieci Niewidzących. Przypomnijmy, że w zeszłym roku dzięki hojności uczestników Gali udało się zebrać kwotę 68 500 zł. Wsparła ona Fundację Bezpieczna Przystań i inicjatywę budowy jedynego na Dolnym Śląsku stacjonarnego hospicjum dla dzieci. Łącznie w ciągu czterech edycji wydarzenia udało się zebrać na cele dobroczynne blisko ćwierć miliona złotych.

Weź udział

Uroczysta Gala rozpocznie się już 30 stycznia 2020 roku w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu o godzinie 16:00. Aby wziąć udział w tym  wydarzeniu, musisz wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma). Udział w Loan Magazine Awards 2019 jest płatny.

Uczestnictwo w Gali to wspaniała okazja do zacieśnienia współpracy, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedstawicieli instytucji pożyczkowych, banków, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczych, a także podmiotów dostarczających nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie usług finansowych.

***

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach, co mamy nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

***

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.