Zmiana w składzie Rady Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Zmiana w składzie Rady Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Dr Piotr Łyszczak, Dyrektor Departamentu Współpracy Biznesowej w Euro Banku SA, został powołany na Członka Rady Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W nowej roli zastąpił Pana Bartosza Jamroza, który złożył rezygnację z członkostwa w Radzie w związku z zakończeniem współpracy z Euro Bankiem.

Piotr Łyszczak posiada wieloletnie doświadczenie eksperckie, zdobywane w wielu instytucjach finansowych oraz różnych departamentach, funkcjonujących w Euro Banku SA. Posiada także doświadczenie pracy akademickiej i naukowej.

– KPF to dziś międzybranżowa organizacja, skupiająca ponad 100 firm członkowskich z 10 sektorów rynku usług finansowych, a także strona społeczna, merytorycznie zaangażowana zarówno w polski jak i unijny proces legislacyjny. Dlatego zaangażowanie w prace Rady przedstawiciela jednego z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce zapewni właściwą reprezentację środowiska bankowego – istotnego partnera we współpracy na rzecz budowania kapitału społecznego na rynku finansowym – powiedział Andrzej Roter, Prezes Zarządu KPF.