ZPF RUN 2022. Zebraliśmy 23 000 zł dla zwierzaków!

ZPF RUN 2022. Zebraliśmy 23 000 zł dla zwierzaków!

Pierwsza edycja biegu ZPF RUN była bardzo udana. Na starcie przy wrocławskiej Hali Stulecia 24 września 2022 roku stanęło łącznie 377 biegaczy.

Chociaż każdy biegł po indywidualny wynik lub dla firmowej drużyny, to i tak było czuć, że wszyscy – bez względu na klubowe barwy – w doskonałych humorach wspólnie ładują endorfiny.

Uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy Wam osiągniętych wyników. Jednak przede wszystkim cieszymy się, że dzięki Waszej hojności udało się zebrać dokładnie 23 000 zł dla Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki. To całość środków, które pozyskaliśmy w ramach opłat za pakiety startowe.

Koszty organizacji wydarzenia w wysokości 20 000 zł zostały pokryte przez Partnerów ZPF RUN: Ultimo, Alektum Group, Intrum, Kaczmarski Inkasso, Kaczmarski Group i Kruk. Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do realizacji tego szczytnego celu!

Fundacja Pomocy Zwierzętom Matuzalki niedaleko Wrocławia prowadzi schronisko dla zwierząt. Jego rezydentami są przede wszystkim psy. Wiele z nich to zwierzęta w podeszłym wieku. Zachęcamy do odwiedzania strony Fundacji: www.matuzalki.pl.

Zobacz relację z biegu ZPF RUN 2022:

Partnerzy I edycji Biegu:

Partner Strategiczny: Ultimo,
Partnerzy: Alektum Group, Intrum, Kaczmarski Inkasso, Kaczmarski Group, KRUK,
Partner Sportowy: I KS Ślęza Wrocław,
Patronat Medialny: Radio Wrocław, Radio RAM.