Laur CESSIO 2023. Trwa ważne głosowanie w branży wierzytelności

Laur CESSIO 2023. Trwa ważne głosowanie w branży wierzytelności

ZPF. LAUR CESSIO 2023 głosowanie

Do 31 lipca firmy z sektora finansowego mogą wskazywać instytucje, które w procesach sprzedaży i kupna wierzytelności kierują się najwyższymi standardami rynkowymi. Organizatorem CESSIO jest Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF).

Laur CESSIO to prestiżowe wyróżnienie w branży zarządzania wierzytelnościami. Jest przyznawane
od 2013 r.

– Laur jest elementem misji ZPF. Chcemy w ten sposób upowszechniać na rynku finansowym wysokie standardy działania oraz umacniać świadomość istotnej roli w gospodarce firm zarządzających wierzytelnościami – mówi Marcin Czugan, prezes ZPF.

Laur CESSIO 2023. Kto może wziąć udział w głosowaniu?

ZPF oraz PwC Polska – partner merytoryczny Lauru CESSIO, zapraszają do wzięcia udziału w głosowaniu:

– firmy z sektora zarządzania wierzytelnościami, które brały udział w przetargu na sprzedaż bądź outsourcing obsługi wierzytelności,

– wierzycieli pierwotnych, którzy organizowali przetarg na zakup portfela wierzytelności lub postępowania ofertowe na outsourcing obsługi wierzytelności.

Do tegorocznej edycji Lauru CESSIO można zgłaszać instytucje, które uczestniczyły w przetargach lub je organizowały w okresie od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. Głosowanie na najlepsze z nich potrwa do 31 lipca. Mogą w nim wziąć udział nie tylko instytucje finansowe zrzeszone w ZPF.

Szczegóły, a wśród nich regulamin oraz skład Kapituły Lauru CESSIO, są dostępne na stronie: https://zpf.pl/wydarzenia/laur-cessio/.

Laur CESSIO 2023. Wręczenie już we wrześniu

Prestiżowe wyróżnienia ZPF zostaną wręczone instytucjom finansowym w czwartek 14 września podczas pierwszego dnia Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami we Wrocławiu. To największe w Polsce wydarzenie branżowe dla przedstawicieli sektora wierzytelności. Jego organizatorem już po raz 14. jest ZPF.

– Kongres jest częścią szerszego projektu pod nazwą Dni Zarządzania Wierzytelnościami. Jego uczestnicy dyskutują o perspektywach rozwoju rynku wierzytelności i stojących przed nim wyzwaniach, organizują tzw. drzwi otwarte w firmach windykacyjnych, jak i biorą udział w biegu charytatywnym, wspierając potrzebujących. Dotychczas w poszczególnych edycjach Kongresu wzięło udział łącznie ponad trzy tysiące osób – podkreśla Marcin Czugan.

Program tegorocznego Kongresu został opublikowany na stronie: https://zpf.pl/kongres-zarzadzania-wierzytelnosciami/. Za jej pośrednictwem można również zgłosić się do udziału w wydarzeniu.

Kongres Zarządzania Wierzytelnościami. Akredytacje dla mediów

Przedstawicieli mediów zainteresowanych tematyką rynku wierzytelności zapraszamy do udziału
w wydarzeniu. W tym celu prosimy o wcześniejszą akredytację.

Zgłoszenia (imię i nazwisko, nazwa redakcji, numer kontaktowy) prosimy przesyłać na adres: media@zpf.pl.